Анонс новин

Ваш IP: 54.87.90.21
,
Зараз: 2024-03-29 08:31

Беремо курс на знайомство!

З гавані за адресою Вербова, 6 до освітянських берегів «Дошкілля» у 1976 році відправилось судно «Червоні вітрила».

"Капітан" -  директор Прокопчук Олена Григорівна.

"Боцман" - вихователь-методист Новосад Олена Василівна.

"Екіпаж": 27 - педагогічного складу;

38 - обслуговуючого персоналу.

Всього: 65 осіб.

На борту судна "Червоні вітрила" перебуває 338 "маленьких юнг".

Функціонує 10 освітніх груп. З них 2 – для дітей раннього віку (від 2-х до 3-х років), 8 – передшкільного віку (від 3-х до 6-ти років):

2 групи молодшого дошкільного віку;

3 групи середнього дошкільного віку;

3 групи старшого дошкільного віку.

Діють наступні навчально-розвивальні, пізнавальні центри:

- STREAM-центр:

• технічна студія «Винахідник»,
  • дослідницька лабораторія «Екологознайко»,
  • дизайн- клуб «Талановиті модельєри»,
  • інформаційно-комунікаційний куточок,
  • роботошкола;
  • метеостанція.

- дитяча бібліотека;

- студія англійської мови «Hello english» ;

- центр психологічного розвантаження;

- логопедичний пункт;

- фізкультурна та музична зали;

- фруктовий сад ;

- березовий гай;

- сосновий бір;

бабусин город;

екологічні стежини;

квітковий дизайн;

- спортивний майданчик.

До послуг малюків багатофункціональні оздоровчі кабінети, комплекси:

фізіотерапевтичний кабінет;

фітовітальня;

бальнео-водний комплекс:сауна, джакузі, гідромасажні душі,  ванни (заспокійливі, вихрові);

масажний кабінет: пневмомасаж,  вібромасаж, профілактичний, щіточковий, масаж рефлекторних зон, масаж природніми матеріалами (камінчиками, мушлями, горішками, каштанами, шишками, глиною), лікувальний масаж за призначенням лікаря;

галокамера (соляна кімната);

•   кабінет синглетної терапії.

Основна мета освітнього процесу:

Забезпечення цілісного розвитку дитини, її свідомого ставлення до власного здоров,я, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом формування ключових компетенцій через всебічний розвиток, виховання і соціалізацію особистості, яка здатна розуміти єдність і протиріччя навколишнього світу, ставити і вирішувати проблеми, бути активним учасником інноваційних змін, самостійно висувати елементарні гіпотези, генерувати оригінальні ідеї, задовільняти свої соціальні та індивідуальні потреби.

Формування соціально-активного, національно-свідомого, патріотичного громадянина України з інноваційними високотехнологічними навиками, конкурентноспроможного в євроінтеграційному просторі.

Збереження,  зміцнення та реабілітація фізичного, психічного, соціального, духовного здоров’я дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання шляхом поєднання педагогічних, психологічних і медичних впливів та нетрадиційних форм оздоровлення

Науково-методична тема, яка реалізується в  2015-2020 р.р.:

Розвиток творчих здібностей дошкільників як основної складової формування ціннісної особистості  через впровадження альтернативних освітніх технологій.

Освітні завдання згідно річного плану на 2019 - 2020 н.р.:

Активізувати ігрову діяльність дошкільників як фундаментальну технологію виховання дитини дошкільного віку через інноваційні підходи;

Формувати достатній рівень здоров,язбережувальних компетенцій дошкільників для безпечного перебування в навколишньому світі;

Виховувати  основи культури споживання шляхом впровадження концепції сталого розвитку особистості.

В освітньому процесі надається перевага  STREАM-орієнтованому підходу до навчання:

- міждисциплінарний (інтегрований)  підхід;
- активна інноваційна діяльність;
- креативні підходи до проектної та дизайнерської діяльності;
- використання технологічного алгоритму від зародження інноваційної ідеї до створення нового винаходу;
- встановлення причинно-наслідкових зв,язків;
- ефективна комунікація і командна робота;
- оволодіння інформаційно-кумунікаційними технологіями;
- розвиток високотехнологічного мислення, культури технічного мислення: критичного, системного, дивергентного, творчого;
- отримання ІКР (ідеального кінцевого результату).

Оновна мета, освітні завдання та науково-методична тема реалізуються через:

Девіз:
«Геть стереотип мислення педагога–дитини! Кожному педагогу-дитині їх індивідуальність».

Принцип:
«Від творчого педагога - до творчої дитини!»

Гасло:
«Школа пам’яті» поступається «школі мислення».

Освітній меседж:
«Від старту можливостей - до старту досягнень!».

проведення фестивалю ранкової зарядки

«Рух заради Здоровя»