Анонс новин

« березня 2023 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Наше життя

Гордість закладуmod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні32
mod_vvisit_counterВчьора39
mod_vvisit_counterЦього тижня32
mod_vvisit_counterМинулого тижня201
mod_vvisit_counterЦього місяця757
mod_vvisit_counterМинулого тижня2017
mod_vvisit_counterВсіх1253961

Online (20 хвилин тому): 2
Ваш IP: 3.238.250.73
,
Зараз: 2023-03-26 20:05

Крок до євроінтеграції

З метою наближення якості дошкільної освіти до євростандартів колектив ЗДО №40 співпрацює з колегами близького та далекого зарубіжжя, обмінюючись досвідом, вивчаючи структуру та зміст дошкільної освіти в різних країнах Європи.

На  регіональному засіданні  членів ОМЕР (міжнародна громадська організація дошкільних працівників, науковців та батьків) представників міст Рівного та Луцька, в якому взяла участь завідувач Прокопчук О.Г,  (засідання проходило на базі ДНЗ №14 м. Рівного, завідувач Ширко Т.М.), були визначені пріоритети діяльності ОМЕРу в рівненському та волинському регіонах, серед основних -  мультикультурна освіта. Важливими заходами виявились:  «Школа толерантності» (м.Луцьк), «Школа діалогу культур», «Діти майбутнього – без ГМО», «Родинні ярмарки», «Кольорове свято» ( м. Рівне) та ін.

ОМЕР запрошує до виконання основних завдань:

  • Ідея стійкого стабільного розвитку особистості, яка виконується через втілення проектів (більше 300), опитування дітей за допомогою малюнків, де діти самі висловлюють бажання щось змінити, удосконалити, реалізація цих проектів на практиці в дошкільних закладах, сім’ях, в містах, регіонах, в навколишньому оточенні;
  • Соціалізація, соціальні проблеми, проблеми сім'ї;
  • Економічне виховання;
  • Збереження прав дитини;
  • Країна без кордонів.

З метою впровадження завдань мультикультурної освіти засіданням прийнято рішення розробити регіональну програму «Я – маленький українець».

Завідувач Прокопчук О.Г. обговорила рішення регіонального засідання ОМЕРу з педагогічним колективом ДНЗ №40. В обговоренні прозвучали схвальні відгуки про необхідність створення регіональної програми «Я – маленький українець», важливість створення мультикультурного середовища в дошкільному закладі та необхідність виконання пріоритетних завдань ОМЕРу. Педагогічним колективом рекомендовано взяти до уваги дані питання при організації роботи в ЗДО, більш конкретні завдання ввести до річного плану роботи закладу в новому навчальному році.

 


Завідувач нашого закладу Прокопчук О.Г. є членом міжнародної громадської організації дошкільних працівників та науковців ОМЕР. Неодноразово була учасником засідань ОМЕРу в м. Варшаві, відвідала дошкільні установи Польщі, Чехії, Німеччини.

Олена Григорівна була делегована від дошкілля Рівненщини на Дні освіти України в м. Москву. Українська делегація складала 400 учасників з різних областей України на чолі з Д. Табачником, міністром освіти і науки, молоді та спорту України. Там поділилася досвідом роботи нашого дошкільного закладу і поцікавилася новинками, які хоче використати в нашому ДНЗ, результативно поспілкувалась з колегами з інших міст України, познайомилась з кращими надбаннями дошкілля Москви.

Неодноразово завідувач ДНЗ №40 , як член Міжнародної організації дошкільних працівників та науковців (ОМЕР), відвідувала країни зарубіжжя: Польщу, Чехію, Німеччину.

Керівник закладу мала нагоду виступити на міжнародному форумі, поділитися творчими доробками нашого дошкільного закладу, і що дуже відрадно, - були отримані схвальні відгуки міжнародної організації про роботу ДНЗ №40. Чимало колег-іноземців виявили бажання співпрацювати з нашим закладом.

Колектив дошкільної установи впевнений, що такі професійні зустрічі нашого керівника принесуть нам нові здобутки і перемоги, а найголовніше – все це додасться до розвитку дошкільників, як майбутніх європейських громадян.

Був  здійснений   візит-відповідь в наш дошкільний заклад представниками м.Варшави.  Під час зустрічі були обговорені пріоритети розвитку дошкільної освіти в Україні та Польщі, зокрема дошкільних закладів м. Рівного та м. Варшави. Візит увінчався цікавими творчими знахідками в справі дошкільної педагогіки для обох сторін.

Подальша співпраця в напрямку євроінтеграції буде викладена на сторінках нашого сайту. Стежте!


crab-icon.png