Анонс новин

В групі працюють:

Гришкевич Юлія Адамівна

вихователь

Народилася 06 квітня 1984 року в с. Обарів, Рівненського району.

Освіта - вища педагогічна.  У 2009 році здобула диплом спеціаліста у РДГУ за спеціальністю "Дошкільна освіта"

Стаж роботи - 17 роки. Зарекомендувала себе як відповідальний, творчий працівник, який вільно знаходить спільну мову з дітьми.

Педагогічне кредо:

"Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими"

Життєве кредо:

«Щоб стати справжнім вихователем, треба любити дітей та щодня віддавати їм тепло свого серця»

Власюк Ігрина Олегівна

вихователь

Народилася 16 вересня 2002 року в м. Рівне. Навчається в МЕГУ ім. С. Дем'янчука м. Рівного. З липня 2022 року працює в ЗДО № 40 м. Рівного

Пегагогічне кредо:

"Навчаючи інших, ми навчаємось самі"

Понкратенко Алла Іванівна

помічник вихователя, стаж роботи 32 роки.

Життєве кредо:
"Ніхто не може оцінювати іншого коли не навчиться оцінювати самого себе."

Тема, над якою працює група:
  •   Впровадження нетрадиційних форм роботи з формування основ громадянського виховання дошкільнят
  • Збереження, зміцнення фізичного та психічного здоров’я частохворіючих дітей з використанням інноваційних оздоровчих технологій
Девіз групи:
"Виховуємо справжніх українців. Вчимо добру, людяності, справедливості."

Як цвіт вишні на весні, так ніжить і милує око зовнішній вигляд нашої групи, в якій тепло і затишно дітлахам. Як червоні рясні ягідки влітку кличуть і ваблять до себе, так наші діти тягнуться до пізнання світу в стінах нашої групової кімнати. Зусиллями батьків, мудрого керівництва закладу та вихователів,в групі усе пристосовано для зручного, комфортного перебування дітей в ЗДО. У вересні  ми перейшли на наступний етап  нашого дошкільнятського життя. За літо підросли, набралися сили, окріпли. Гайда з нами, з новими силами здобувати нові знання, досліджувати цікавий колосвіт, життєвий побут, цікаві сторінки мистецтва. Продовжувємо дружити, підтримувати один одного, адже ми - одна велика, весела, креативна, енергійна родина - діти, педагоги та батьки.

Наповнюваність кожного центру сприяє розумовому, художньо - естетичному, фізичному, креативному, пізнавальному, соціально - моральному розвитку наших малюків.

Колектив групи прикладе усі зусилля, застосує весь свій педагогічний досвід, душевне тепло та сердечну ласку, щоб у групі панувала атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди,  впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, влаштовуємо родинні свята, прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків і невимовну радість за те, що наші вихованці народилися українцями. Завдяки різним нетрадиційним формам роботи намагаємось формувати у наших дітей чіткі уявлення про права та обов’язки кожного члена суспільства. Наші діти вже дуже багато чого знають, з великим задоволенням щоранку біжать у садок, де їх зустрічають привітні вихователі та щирі друзі. Серйозно, не по-дитячому оцінють ситуацію в нашій країні, чітко висловлюють власну думку і на все мають власне бачення. А ще скільки всього цікавого попереду. Отож в добру путь наші любі "вишеньки".

Ми маленькі - але дуже любимо займатися!

Дитсадок - веселий дім.
Тут робота є усім.
Тут майструють,
Тут будують.
І співають і танцюють.
Дитсадочок люблять всі!

Що ще? На вулицю - гуляти,
В рухливі ігри дружно грати.

Весела осінь у нас,
    Ми гуляєм просто клас!

"Тиждень безпеки дорожнього руху"
На дорозі так правил багато,
Їх дотримуйся, друже, завжди!
Якщо будеш ти їх шанувати,
То й не трапиться лиха-біди!

Кращої немає від зими пори,
Її люблять дуже наші малюки!

"День вишиванки"

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Новорічний ранок 2021!

Вас вітаєм Новим роком!

Хай невпинним тихим кроком

Білий та пухнастий сніг